Taki to świetna opcja dla kobiet lubiących sporty zimą, dla przykładu łyżwiarstwo czy snowboard.

Komfort oraz wygoda na pewno są warte tej ceny.
termoaktywnej odzieży i sportach.

Materiał Rhovyl - Wikipedia

zestaw termoaktywny damski zestaw termoaktywny damski
Rhovyl ? jedno z włókien syntetycznych przeznaczonych do produkcji bielizny termoaktywnej.
Włókno Rhovyl wykonane jest z polichlorku winylu i ma strukturę kapilarną, przez co tkaniny z niego wykonane znakomicie odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała i zapewniają zachowanie naturalnego mikroklimatu skóry. Tkaniny z włóknem Rhovyl występują w trzech podstawowych wersjach: Rhovyl'on - zapewnia dobre odprowadzanie wilgoci i podstawowy komfort cieplny, przeznaczony jest jednak raczej do zajęć rekreacyjnych niż wyczynowych, Rhovyl'up - mieszanka włókien rhovylu oraz celulozowych zapewnia poprawioną oddychalność i lepszą izolację termiczną, jednak kosztem większej gramatury,Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rhovyl

Odzież dopasowana do płci.

Sportowe ciuchyTo że odróżniamy modę damską i męską to nic nowego, jednak przy strojach sportowych wydaje się to mniej istotne, jednak nic bardziej mylnego.

Tutaj rozróżnienie płci jest również bardzo ważne, nie tylko ze względu na krój, ale nawet ze względu na poczucie atrakcyjności. Obniżona samoocena wpływa na nasze efekty i osiągnięcia sportowe, więc warto ubrać się wygodnie ale przy okazji modnie.
Ponad to odzież męska i damska ma pewne różnice w konstrukcji i kroju, które są dopasowane do sylwetek jednej z płci.

Czym jest coolmax? Wikipedia wyjaśnia

Coolmax ? opracowane przez koncern DuPont nowoczesne włókno poliestrowe przeznaczone do produkcji bielizny termoaktywnej.
Jest to również zarejestrowany znak towarowy tego koncernu.
Jego głównym zadaniem jest zapewnianie dobrej wentylacji ciała i utrzymywanie suchej powierzchni skóry. Włókno Coolmax posiada przekrój złożony z czterech lub sześciu okręgów, pomiędzy którymi znajdują się przewężenia. Taka budowa włókna zapewnia znacznie lepszą, w porównaniu do włókien naturalnych (np. bawełny), oddychalność oraz odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Coolmax.