Poprzednie wpisy:

Następne wpisy:

dj na wesele śląsk

Zdecydowanie się na DJ'a na jakąś ważną uroczystość to ciężkie zadanie.

Dobrze jest dokładnie przejrzeć oferty w poszukiwaniu .

Dziś o oprawie muzycznej i tym co powinien mieć DJ.

Początki DJ'a

Zawód Dj'a to nie tylko puszczanie muzyki na imprezach.

DJ często poświęca większość swojego czasu na dopracowywanie swoich umiejętności, szuka nowych inspiracji i układa swoje playlisty.

Musi też dbać o posiadanie licencji na puszczane utwory. Stanowi to pewną barierę dla młodych ludzi interesujących się tematem, a chcących zostać DJ'em.
Początkowe wydatki an podstawowy sprzęt mogą przerosnąć nawet dobrze zarabiającego i ustatkowanego człowieka, a co dopiero młodego i niedoświadczonego dwudziestolatka.

Nie każdy może zostać DJ'em

dj na wesele śląskCelem działań DJ'a powinno być rozbawienie słuchającej go publiczności i zachęcenie ich do rytmicznego podskakiwania w akompaniamencie jego miksów.
Dj, aby dobrze wykonywać swoja prace musi znać aktualne trendy muzyczne, aby jego goście nie słuchali ciągle tego samego w słyszą w radiu i co słyszeli na poprzednich dziesięciu imprezach.
Oryginalność jest tu dość istotna. Dyskdżokej musi też mieć bardzo dobre wyczucie rytmu, a każde jego zachwianie będzie powodowało gorsze wrażenia dla jego publiczności.

Krótko mówiąc Dj musi mieć pewne kluczowe w tym zawodzie cechy, bez nich nigdy nie porwie za sobą tłumów, a jego miksy będą zwyczajnie słabe.

Wybór DJ na wesele

Ślub to najważniejszy dzień w życiu, tak przynajmniej się o nim sądzi.

Zazwyczaj człowiek żeni, czy wychodzi za mąż raz, więc warto zadbać, aby ten dzień był pod każdym względem idealny.

Nie może zabraknąć dobrej oprawy muzycznej oraz wodzireja! Tyle, że z dobrym DJ bywa problem, ciężko na takiego trafić, a jeżeli już jakiś się znajdzie to terminy oczekiwania bywają koszmarnie długie.
No, ale jestem zdania, że lepiej poczekać na dobrą obsługę tła muzycznego niż wziąć kogoś kto mógłby to totalnie popsuć.
.

Widok do druku:

dj na wesele śląsk