Poprzednie wpisy:

Następne wpisy:

benalmadena plaże

Hoduje się tu owce i kozy

benalmadena plaże
W Andaluzji w oparciu o sztuczne nawadnianie uprawia się oliwki (75% zbioru krajowego), bawełnę, zboża, winorośle, tytoń, daktyle, dąb korkowy, buraki cukrowe, drzewa cytrusowe i ostnicy esparto.
Hoduje się tu owce i kozy.
Wydobywane są również rudy żelaza, miedzi, manganu, uranu i pirytów.
Rozwinięty jest także przemysł metalurgiczny, stoczniowy, włókienniczy, chemiczny, spożywczy, rafineryjny. Dużą rolę w gospodarce regionu mają porty morskie.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Andaluzja

Cytat z Wikipedii, hasło: Andaluzja Klimat

Andaluzja dzieli się na osiem prowincji: W Andaluzji panuje klimat podzwrotnikowy morski, z rosnącym ku wschodowi stopniem kontynentalizmu.
Zimy są ciepłe i deszczowe, suche i gorące lata zaczynają się w Maladze na początku maja.
Średnia temperatura stycznia i sierpnia w Sewilli wynosi 10,5 °C i 28,1 °C, a w Maladze 12,5 °C i 27,6 °C.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Andaluzja

Uniwersalny pomysł na udane wakacje

Nie można zaprzeczyć temu, że nasze społeczeństwo nieustannie się bogaci.
Coraz większy odsetek społeczeństwa może pochwalić się znaczącymi oszczędnościami, które jednocześnie są coraz częściej wydatkowane na zakup wymarzonego pobytu np.

w ciepłych krajach.

Każdy człowiek, zwłaszcza ciężko pracujący, zasługuje na choć chwilowy odpoczynek. Wybór konkretnej oferty nie jest taki prosty, lecz wydaje się, że są takie miejsca, które spodobają się każdej osobie.
Przykładem jest hotel pez espada zlokalizowany w południowej Hiszpanii, a konkretniej w Maladze.
Co najważniejsze, pogoda dopisuje tam absolutnie zawsze, co jest szalenie istotnym czynnikiem podczas wyboru oferty turystycznej.

Ponadto, znajdziemy tam sporą ilość zróżnicowanych atrakcji turystycznych, które zapamiętamy do końca życia. .

Widok do druku:

benalmadena plaże