greencut

Element prowadzący z możlwością zmiany

Jednym z dość innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w przycinaku Greencut jest możliwość wymiany prowadnicy.
Po co, możnaby zapytać - otóż służy to ułatwieniu kwestii dopasowania wykładziny już wstępnie położonej na zakładkę. Wszystko sprowadza się do dwóch śrub znajdujących się z tyłu urządzenia, które przytrzymują kątownik prowadzący.
Po ich odkręceniu możemy dokonać wymiany tego elementu na taki który posiada 4mm lub 2mm krawędź oporową, przy pomocy której możemy dopasować się do już położonej warstwy wykładziny.
Nie potrzeba żadnych pomiarów czy rysowania linii - wystarczy przyłożyć przycinak, oprzeć go o przyklejony materiał i poprowadzić jedno, gładkie cięcie.
Wybór elementu uzależniamy tylko od grubości wykładziny. Zdawać by się mogło że 2-4mm cienkiej blachy nic nie znaczą, jednak jakże ułatwiają życie w tym przypadku.

Modułowość tego elementu oznacza również, że nawet w razie wygięcia nie będzi problemu z jego naprawą czy zamianą.

Jak stworzyć szybko ładną podłogę?

Wiele osób zastanawia się nad skutecznymi, a także tanimi sposobami na efektowne odświeżenie wnętrza.
Bardzo duży wkład w wystrój wnętrza ma odpowiednio dopasowana podłoga.

Co prawda, wymiany parkietów lub cyklinowanie podłóg jest dość drogim zabiegiem, istnieją jednak pewne metody, dzięki którym możemy za niewielkie pieniądze przeistoczyć zaniedbane miejsce w całkiem dobrze urządzone wnętrze.

Jednym z nich jest kładzenie linoleum.

Tego typu tworzywa podłogowe są o wiele tańsze niż eleganckie parkiety, jednak ciekawe tekstury mogą sprawić, że pomieszczenie, w którym zdecydujemy się na wykładzinę będzie wyglądało wyjątkowo.

Co więcej, linoleum i inne wykładziny podłogowe w bardzo szybki sposób mogą przykryć na przykład uszkodzenia podłogi.

Z czego produkujemy wykładzinę?

greencut Jeśli keidyś również zadawaliście sobie to pytanie, tutaj macie wyjaśnienie:
Poli(chlorek winylu) (polichlorek winylu, PVC, PCW) ? polimer syntetyczny z grupy polimerów winylowych, otrzymywany w wyniku polimeryzacji chlorku winylu.
Stosowany do wytwarzania tworzyw sztucznych.
Ma właściwości termoplastyczne, charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest odporny na działanie wielu rozpuszczalników.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Poli%28chlorek_winylu%29.

Widok do druku:

greencut