etykiety samoprzylepne

Tworzone są wykorzystywane cały czas przy produkcji przeróżnych produktów. Produkcja takich etykiet spożywczych należy powierzać jedynie firmom z odpowiednimi certyfikatów. Krótko o druku.

Etykiety- funkcje

Etykiety na produktach pełnią kilka ważnych ról.
Oczywiście pierwszą, która przychodzi na myśl to oczywiście nazwa produktu, bo przecież klient musi wiedzieć czy kupuje słoik dżemu, czy buraczków. Druga kwestia to zachęcenia klienta do zakupu właśnie tego produktu spośród innych, pozornie takich samych. Oraz trzecia to informacje prawne, o wartościach odżywczych czy składnie i nie bez powodu są one mniejsze, ponieważ nie one stanowią podstawę autoreklamy produktu.

Etykiety maja swoje określone typy i rodzaje, różniące się przeznaczeniem oraz sposobem zamieszczenia na produkcie,

Hurtowe zamówienia w drukarniach

Wiele drukarni nastawionych jest jedynie na zamówienia hurtowe i nie realizują innych zleceń poniżej danego progu minimalnego zamówienia.

Takie drukarnie często współpracują z wydawnictwami, firmami zajmującymi się reklamą oraz producentami różnych produktów.

Bywa też, że takie drukarnie realizują zlecenia na nietypowych materiałach lub specjalnymi tuszami. Takie zakłady poligraficzne szukają stałych klientów i to stanowi podstawę ich utrzymania i zarobków.

Więcej etykiet!

etykiety samoprzylepne Etykiety, naklejki, opakowania - towarzyszą nam już wszędzie, na każdej półce sklepowej.
Praktycznie każdy produkt ma swoją etykietę informującą o nazwie produktu, producencie, składzie i innych ważnych rzeczach.
Próby brandowania produktów zaszły już tak daleko, ze nawet produkty rolne zaczynają mieć swoje nazwy handlowe, np.

ziemniaki mączne itp. Druk etykiet to jedna z działek poligrafii, nie wszystkie studia poligraficzne zajmują się tego typu usługą.

Wymaga ona specjalnych maszyn, papieru oraz innego sprzętu.

Dlatego też druk etykiet to coś na czym dane studio poligraficzne może się wybić na danym rynku lokalnym..

Dodane: 30-09-2016 12:26

Tagi: druk naklejki poligrafia etykiety dtp etykieta

Widok do druku:

etykiety samoprzylepne