zestaw wahaczy audi a4

Definicja deski rozdzielczej

zestaw wahaczy audi a4
Deska rozdzielcza ? element wyposażenia przedziału pasażerskiego samochodu (potocznie: kabiny).
Deska rozdzielcza jest umieszczona w przedniej części kabiny, poniżej przedniej szyby.

Jest konsolą zawierającą tablicę rozdzielczą (potocznie: zegary lub wskaźniki), regulatory i przełączniki.

Wskaźniki znajdują się zwykle na wysokości kierownicy, naprzeciw kierowcy lub pośrodku deski rozdzielczej.
W środkowej części deski rozdzielczej znajduje się konsola mieszcząca dodatkowe wyposażenie: radioodtwarzacz, popielniczkę z gniazdem 12V, regulatory temperatury powietrza w kabinie, klimatyzację, a w nowszych, bardziej luksusowych samochodach także systemy nawigacji i inne.
Deska rozdzielcza zawiera również otwory nawiewu, półki, schowki, a czasem tablicę z bezpiecznikami. Po stronie kierowcy i pasażera deska rozdzielcza z reguły zawiera także poduszkę powietrzną.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Deska_rozdzielcza

Naprawa samochodów

Serwisowanie samochodów jest bardzo potrzebne niemalże każdemu kierowcy.
W przypadku nagłej awarii naszego auta wystarczy wykonać telefon do zaprzyjaźnionego mechanika, aby pomógł on przez telefon wskazać na źródło problemu lub wskazać rozwiązanie.

Jednak najczęściej konieczna jest wizyta w warsztacie samochodowym.

Trzeba przyznać, że jeśli wykonujemy swoją pracę w tym zawodzie naprawdę rzetelnie, to możemy nawet nieźle zacząć zarabiać.

Oczywiście, najbardziej opłacalne jest prowadzenie własnego warsztatu samochodowego, jednak praca na stanowisku mechanika również może być jednym z bardziej dochodowych zajęć fizycznych. Dla wielu mężczyzn jest ona również bardzo przyjemna z uwagi na zainteresowania motoryzacyjne.

Spaliny - czym są na prawdę?

Spaliny, gazy spalinowe ? mieszanina gazów powstających w procesie spalania paliwa (stałego, ciekłego lub gazowego), np.
węgla kamiennego, węgla brunatnego, ropy naftowej, benzyny, gazu ziemnego, biopaliw. W skład spalin wchodzą, w ilościach zależnych od rodzaju paliwa i warunków spalania: produkty reakcji chemicznej utleniania paliwa w spalaniu zupełnym, produkty reakcji chemicznej utleniania paliwa w spalaniu niezupełnym, produkty reakcji chemicznej syntezy pomiędzy substancjami chemicznymi znajdującymi się w obszarze działania reakcji utleniania, zachodzące pomiędzy składnikami aktywnymi paliwa, składnikami nieaktywnymi (balastowymi) paliwa, towarzyszącymi gazami obojętnymi oraz częściowymi produktami reakcji chemicznych pojawiającymi się w trakcie reakcji utleniania i reakcji innych syntez, niewykorzystana część substancji aktywnych paliwa w postaci gazowej lub pary, substancje nieaktywne paliwa w postaci gazowej lub pary, gazy obojętne, np.
niepalne składniki powietrza i tlen.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Spaliny.

Widok do druku:

zestaw wahaczy audi a4